Pierwsza tabletka Daylette w 9. dniu cyklu a możliwość uprawiania seksu bez dodatkowych zabezpieczeń

Witam, pierwszą tabletkę Daylette przyjełam w dziewiątym dniu cyklu. Od kiedy moge uprawiać sex bez dodatkowych zabezpieczeń? Kiedy wystąpi u mnie krwawienie jeśli zamierzam przyjmować drugie opakowanie bezpośrednio po wybraniu 24 tabletek?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Powinna się Pani zabezpieczać dodatkowo przez piersze 24 tabletki. Krwawienie powinno wystąpić po przyjęciu wszystkich 48 tabletek.