Pierwsze 7 dni stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Przez 7 dni brania tabletek antykoncepcyjnych dodatkowo się zabezpieczałam (prezerwatywą). Po 7 dniach uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Czy byłam odpowiednio zabezpieczona? Na ulotce pisało, że przez te siedem dni powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie, tak też zrobiłam lecz nie jestem spokojna. Proszę o potwierdzenie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli postępowała Pani zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.