Pierwszy test pozytywny a drugi negatywny - co to oznacza?

Witam!
Bardzo chcę zostać drugi raz mamą, niestety leczę się na hiperprolaktynemię czynnościową, niewielką niedoczynność tarczycy, mam PCOS i nieregularne miesiączki. W 40 dniu cyklu dostałam plamienia trwającego jak miesiączka 5 dni, miało ono charakter najpierw wody z lekką zawartością krwi, później ciemnobrązowa wydzielina, czułam się, jakbym miała okres.
Zrobiłam po 3 dniach test ciążowy, bardzo czuły, wyszedł pozytywny, później jeszcze jeden, mniej czuły, był już negatywny. Z samego rana na drugi dzień powtórzyłam ten bardzo czuły i niestety też był negatywny. Nie rozumiem nic z tego.
Parę dni przed tym plamieniem zaczęłam zażywać po 1-2 tabl. B***, a parę tygodni wcześniej E***, F*** i jak tylko test pokazał ciążę, zażyłam L***. Za 6 dni mam wizytę u lekarza.
Bardzo proszę o odpowiedź, jestem załamana tymi różnymi wynikami, nie mam raczej żadnych objawów ciąży, ale przed tym dodatnim testem doznałam uczucia przeziębionego pęcherza i bólu w dole brzucha.
Który z testów mam uznać za prawdziwy, co robić?
Dziękuję za odpowiedź!

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Jeśli wyszły 2 rożne wyniki testów paskowych, najlepiej proszę wykonać badanie poziomu beta HCG z krwi. Będzie wtedy jednoznaczna informacja.
Z poważaniem