Piperyna stosowana jako spalacz tłuszczu a wenlafaksyna

Czy piperyna stosowana jako spalacz tłuszczu (stężenie 95%) wywołuje jakies reakcje z wenlafaksyną ? Biorę wenlafaksynę 75 mg 1 raz dziennie i przytyłam przez nią 5 kg dlatego chciałabym się odchudzic dzieki piperynie. Proszę o odpowiedź lekarza psychiatrę bądź farmaceutę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza psychiatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.