Płacz i krzyki przez sen u 4-miesięcznego dziecka

Witam, mam 4 miesięcznego synka który od około miesiąca płacze i krzyczy przez sen, nie można go dobudzić, miewa przy tym otwarte oczy. Płacz jest przeraźliwy ale jak już uda mi się go dobudzić to natychmiast po przebudzeniu jest uśmiechnięty jak gdyby nic się nie stało. Te płacze są o różnych porach ale najczęściej około 4 rano. Synek miał w połowie sierpnia robioną cystoskopię i usunięcie zastawki w moczowodzie. Teraz jest już zdrowy i badanie moczu ma prawidłowe. judyta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza, który oceni czy zachowanie dziecka nie jest spowodowane chorobą.