Plamienia a pozytywny test ciążowy

Witam. Mam nieregularne miesiaczki. Okres (typowy, nie plamienia,bardzo obfity) mialam 21 lutego,trwał on tydzień, zaraz po trzech dniach od zakończenia zaczęłam plamic,wtedy zrobiłam test ciążowy od tak sobie i wyszedł pozytywny, plamilam tydzień w tym czasie zrobiłam jeszcze 2 testy wszystkie pozytywne. Dziś laboratoryjne BHCG 109,4...Bardzo staramy się od pół roku z mężem o drugie dziecko, ale jakoś kiepsko do tej pory to wychodzilo.Może to jakas choroba?byłam w lekarza w sierpniu, było wszyst

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.