Plamienia miesiączkowe przy antykoncepcji hormonalnej

Czy plamienia miesiaczkowe sa czyms niepokojacym? Czy to ustapi? Chodzi o to, ze biore tabletki antykoncepcyjne po raz pierwszy jestem w trakcie brania 15 tabletki, kochalam się z chlopakiem i nie wiem czy to ma jakis zwiazek

W trakcie stosowania pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych mogą pojawić się plamienia z dróg rodnych- informację na ten temat znajdzie Pani w ulotce dla pacjentka. Objawy te mijają maksymalnie po trzech miesiącach.