Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienia podczas stosowania plastrów antykoncepcyjnych

Zamierzałam zmienic tabletki na plastry i po poradzie z moim ginekologiem tak tez zrobilam tylko nakleilam pierwszy w zyciu plaster zaraz jak pojawilo sie plamienie ( teraz wiem ze chyba za czesnie ). obecnie mam juz naklejony drugi plaster ale caly czas wystepuje u mnie plamienie i mam wrazenie ze z dnia na dzien sie nasila a kolor brazowy tez mnie niepokoi. co w związku z tym zrobic? troszke sie niepokoje taka sytuacja.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania

Witam.
Plamienie śródcykliczne może wystąpić na skutek rozpoczęcia stosowania plastrów, w Pani przypadku, przyczyną może być również nieterminowe naklejenie plastra. Jeżeli plamienia nie ustąpią po 2 kolejnych opakowania. Proponuję zmianę preparatu.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy