Plamienia z pochwy i niedoczynność tarczycy

Witam 10 miesięcy temu urodziłam syna przez cesarskie ciebie .Od jakiś 3 miesięcy borykam się z pewnym problemem ,a mianowicie cały czas mam plamienie ,a przed ciąża w ogolę nie miesiączkowałam. Mój ginekolog przepisywał mi na to tabletki antykoncepcyjne ,ale nie mogę ich brać bo się źle czuje po nich,leczę się tez na niedoczynność tarczycy ,nie wiem co mam robić ,czy można zrobić jakieś badania w tym kierunku ??Mój ginekolog upiera się przy tabletkach antykoncepcyjnych a ja nie chce ich brać.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa najlepiej razem ze specjalizacją z endokrynologi celem określenia najbardziej odpowiedniego postępowania.

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z innym ginekologiem, który na podstawie oceny Pani stanu zdrowia będzie w stanie zaproponować inny rodzaj leczenia.. Faktycznie stosowania antykoncepcji hormonalnej pomogłoby złagodzić plamienie, dlatego może warto spróbować innego preparatu.