Plamienia ze skrzepami krwi a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam!Proszę o pomoc06.02 miałam zabieg z powodu złej cyt.kolposkopia i wycinki.Przy badaniu usg lekarz zapytał kiedy była ostatnia m a była20.01 gdyż zauważył kropeczkę.Stwierdził,że " raczej to nie ciąża"po zabiegu nie krwawiłam po ok5 dni pojawił się śluz koloru jasno-różowego14.02 pojawiła się krew, jakby okres ale jest ubogi i do tego pojawiły się skrzepki.Robiłam 2 razy test ciążowy ale wyszedł negatywny.Proszę o pomoc poieważ martwię się ,że jednak to ciąża i zbliża się poronienie :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli test ciążowy jest negatywny to ryzyko, że jest Pani w ciąży jest naprawdę niewielkie. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem ginekologiem.