Plamienie po usunięciu krążka

Witam, 17 września usunęłam krążek, gdyż nie czułam się komfortowo (był to drugi jaki założyłam). Czasami odczuwałam bóle w dole brzucha. Po trzech dniach od odstawienia nastąpiło krwawienie. Dwa dni temu, 7 października, zauważyłam lekkie krwawienie, koloru czerwono-brązowego. Czy może to być po prostu reakcja po odstawieniu hormonów? Czy powinnam iść do ginekologa??

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Naturalne metody unikania ciąży

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Przyczyny krwawienia z dróg rodnych mogą być bardzo różne - od niegroźnych po badzo niebezpieczne dla zdrowia. Myślę, że warto wybrać się do ginekologa, aby skontrolować stan Pani narządów płciowych. Być może jest to dmuchanie na zimne, ale uważam, że warto. Przy okazji może Pani poprosić o zbadanie piersi przez lekarza i wykonanie cytologii, jeśli nie wykonywano u Pani tego badania w przeciągu ostatnich 2 lat.

Pozdrawiam!

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty