Plamienie po założeniu pessarium

Pessar byl zakladany z powodu skracania sie szyjki. Przed zalozwniem dlugosc szyjki wynosila 2.77cm. Przy zakladaniu polala sie krew, lekarz stwierdzil, ze to sluzowka, natomiast plamie do dzis jasno rozowa krwia. Bol krzyza mija co jakis czas.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani kiedy dokładnie zakładany był pessar, tj. nie napisała Pani ile dokładnie trwa plamienie. Rzeczywiście najpewniej jest to jednak wynik podrażnienia błony śluzowej. Proszę się nie niepokoić. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się z lekarzem, który prowadzi Pani ciążę.