Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie podczas przyjmowania Orgametrilu

Plamienie podczas przyjmowania orgametrilu. Dzień dobry od ponad miesiąca przyjmuje orgamentril raz dziennie 1 tabletka ( bez przerw) Z powodu plamien przedłużający miesiączkę. Po 6 tabletce drugiego opakowania pojawiło się skąpe różowe plamienie które utrzymywało się ok 30 min. Bardzo proszę o odpowiedź czy takie plamienie może wystąpić czy też jest to wskazanie do odstawienia leku? Czego wynikiem może być to skąpe plamienie.Wyniki Usg dopochwowego wykonane przed płomieniem są prawidłowe.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Podróż samolotem w czasie ciąży

Czy kobieta w ciąży może podróżować samolotem? A jeśli tak to, w którym trymestrze jest to najbezpieczniejsze? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Z opisu wynika że pojawiło sie jednorazowo i ustąpiło szybko, raczej nie ma powodu do niepokoju,w razie nasilenia plamienia lub częstszego wystepowania, wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy