Plamienie przy ostatniej tabletce z blistra

Witam, lekarz przypisał mi kontracept na torbiel jajnika. Mam brać przez 4 miesiące bez odstawiania leku, jedno opakowanie za drugim. Zaczęłam w połowie cyklu tuż po wizycie, bo nie wyraził się jasno od kiedy mam zacząć. Przy ostatniej tabletce z blistra zaczęło się plamienie i trwa już tydzień. Czy to normalne? Jak długo może trwać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, radziłbym udać się celem kontroli do lekarza rodzinnego celem wykonania USG. Pozdrawiam