Plamienie w terminie owulacji a poziom b-HCG

w 14 dniu cyklu ( prawdopodobnie w dzień owulacji ) miałam plamienie delikatne przez dwa dni , po około 2-3 dniach brązowe upławy , 15 dni po stosunku a 6-7 po owulacji zrobiłam hormon hcg i wynik wyszedł 2,0 , miałam robione usg dopochwowe bo bardzo bolał i boli mnie brzuch w prawym boku i okazało się że prawy jajnik mam nieco powiększony od lewego , ostatni okres miałam 29.05 mój cykl mniej więcej trwa 28dni . temp w pochwie waha się od 36,9 do 37,8 ale to w zależności od pory dnia

Lek. Tomasz Budlewski

Nie zadała Pani pytania... Nie wiem co chiałaby Pani wiedziec?? Prosze postępowac wg zaleceń lekarza.