Termin miesiączki a poziom b-HCG i miesiączka

23.10.2015 miałam @ i trwała 4-5 dni cykl 29 dni,16.11 miałam wykonane badanie bthcg i wynik wyszedł negatywny, planowaną miesiączke miałam 21.11tak też się pojawiła, pierwszy dzień był obfity i bardzo bolał mnie brzuch ale 2 i 3 dzień wygladał tak jak normalnie mam w ostatnim dniu czyli tylko delikatne plamienia, temperatura w pochwie od 37,3 do 38 nawet.Moje pytanie czy to może być ciąża ? czy taka temperatura jest normalna?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.