Plamki na skórze podobne do liszaja

Witam. Mam zmartwienie od pewnego czasu pojawiły mi się plamki na ciele a zwłaszcza na klatce piersiowej,szyi i na rekach wygladaja jak liszaje ale potem zaczęły zmieniać się w plamki podobne do malinek.strasznie szybko się rozprzestrzeniają i ciągle pojawiają mi się nowe podobne do liszajow. Proszę pomozcie mi ,jak mam to wyleczyc

Witam! Opisane zmiany mogą wynikać z szeregu przyczyn - alergie, choroby zakaźne, zaburzenia krzepnięcia krwi. Jeśli zmiany mają tendencję do nasilania się warto wybrać na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie po bezpośrednim obejrzeniu zmian.