Planowanie ciąży a stosowanie narkotyków w przeszłości przez chłopaka

Dzień dobry, Mój chłopak brał narkotyki przez ok. 3 lata. Był w dużym cugu przez długi czas. Teraz nie ćpa nic od 5 miesięcy. Za 4-5 miesięcy chcielibyśmy począć dziecko. Czy to żebrał narkotyki może uniemożliwić zajście w ciążę? Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,

może warto jeszcze poczekać z decyzją o poczęciu dziecka? Sądzę, że Pani chłopak potrzebuje czasu na wzmocnienie. Proponuję dla Państwa dietę prokoncepcyjną, która pomoże przygotować organizm na poczęcie.

Pozdrawiam