Planowanie ciąży przy macicy jednorożnej

witam mam wade macicy jednorożnej mam 26 lat i jestem w drugiej fazie endometrium od ponad 1,5 roku staram sie z mezem o dziecko jakie mam szanse

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przy tego typu wadzie zajście w ciążę może być utrudnione. Nie jest możliwe określenie procentowych szans na ciążę. W przypadku długotrwałych braków efektu w staraniu o ciążę warto udać się do specjalisty ginekologa.