Planowanie ciąży przy nieregularnych miesiączkach

witam mam 20 lat chcemy z moim chłopakiem mieć dziecko tylko że okres spoznil mi sie i wogule mie miałam w czerwcu okres dostałam dopiero miałam 02.07 natomiast skonczyl sie 04.07 oczywiście w piątek kochałam sie z chlopakiem on skonczyl we mnie póżniej powtórzyliśmy stosunek 06.07 czy jest jakaś szansa ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, szansa na ciążę jak najbardziej istnieje. Nie ma jednak takiej możliwości, by precyzyjnie określić ją w wartościach liczbowych.