Planowanie ciąży przy PCOS i niedoczynności tarczycy?

czy przy policystycznych jajnikach i niedoczynności tarczycy oraz słabych wynikach nasienia, powinnismy czekać aż wyniki partnera się poprawią czy od razu rozpocząć stymulację do inseminacji? a może od razu in vitro? i czy to normalne że przy policystycznych jajnikach cykl trwa około 44 dni a krwawienie jest obfite i trwa 14 dni?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Postępowanie powinno być ustalone na podstawie aktualnych danych klinicznych i wyników badań dodatkowych. W celu zaplanowania postępowania proszę udać się na wizytę do lekarza.