Pleśniawki i stan podgorączkowy u dziecka

Witam od 22 bylismy u pediatry bo dostał plesniawki a dzis w nocy dostał stanu podgoraczkowego od 29 ;11 był na antybiotyku i sterydach do 21;12 nie ma kataru czasem charszczy bierze nedbud i montelukast i do tego fenistil i od 29 nie zdrowieje wogule

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie powiedzieć co może być przyczyną stanu podgorączkowego, natomiast pleśniawki są efektem ubocznym antybiotykoterapii i związanego z tym zaburzenia flory bakteryjnej.