Płodność po 15 latach chorowania na bulimię

Witam, mam 34 i 15 lat bulimi za soba od roku nie wymiotuje i mam nad tym kontrole. Mysle o dziecku , prosze mi powiedziec gdzie mam sie udac by sprawdzic czy ten 15stoletni incydent mogl wplynac na moja plodnosc?>jakie badania zrobic?do ktorego lekarza sie udac?dziekuje

15 lat to okres który ciężko nazwać "incydentem". Proponuję umówić się na konsultacje z ginekologiem aby ocenić ewentualne konsekwencje dla Pani płodności. Zalecalbym również konsultacje z psychologiem, macierzyństwo to poważne wyzwanie, które może aktywizować problemy, które uważa Pani za już rozwiązane.