Nieustanne zauroczenia po rozstaniu z mężczyzną

Mam problem z soba. Poł roku temu rozstalam sie z facetem i teraz wystarczy tylko, ze jakis inny pan mi zainponuje w jakikolwiek sposob, to od razu o nim ciagle mysle i czuje ze sie zauroczylam. Pytanie-dlaczego tak latwo sie zauroczam? w ciagu miesiaca mialam tak z 3 facetami? skad to sie bierze? goscie nawet nie posobaja mi sie wizualnie, a tylko najdrobniejsze zainteresowanie sprawie ze ja juz szaleje na ich punkcie... bardzo mnie to męczy..

ludzie zauroczaja sie w tych osobach, z ktorymi maja traumy kompatybilne...tu dziala poziom nieswiadomy.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza