Rozstanie z narzeczonym i utrata pracy

Pytanie do lekarza psychologa. Jestem aktualnie w sytuacji kryzysowej. 2 miesiące temu rozstalam się z narzeczonym...zostaił mnie po 2 latach mówiąc że mnie nie kocha i że czuje ulge ja się ze ma nie spotyka. Tydzien temu stracilam pracę poniewaz jak powiedziała kierowniczka nie potrafię się z nia komunikować. Jestem DDA. Kiedyś uczęszczałam na terapie psychologiczną. czuję się fatalnie nie chce mi się wstawać z łóżka, jeść, kąpać, wyjść do ludzi, ciągle płaczę...

Witam,

Sytuacja, którą Pani opisuje jest naprawdę trudna. Czy ma Pani obok siebie jakąś bliską osobę - kogoś z rodziny, przyjaciółkę, koleżankę? Potrzebuje Pani teraz kogoś przy sobie. Konieczna jest wizyta u lekarza psychiatry, ponieważ objawy, które Pani opisuje są charakterystyczne dla zaburzeń depresyjnych. Lekarz zadecyduje o odpowiedniej i bezpiecznej dla Pani farmakoterapii. Proszę też skorzystać z możliwości psychoterapii.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza