Radzenie sobie po zdradzie i rozstaniu

Dobry wieczór mam pytanie dwa lata temu rozstalam se z moim chlopakiem tzn zdradzilam go i kazalam mu mnie zostawic bylismy wowczas 4 lata ze soba... On byl w stanie i to wybaczyc ale ja mu nie dalam szansy jakis czas pozniej zrozumialam ze to byla moja prawdziwa milosc... Ale zabraklo mi odwagi na to by mu to powiedziec... Wyszlam zamaz urodzilam dziecko i jeste w trakcie rozwodu ale dalej mysle o nim mimo ze probowalam zapomniec itp dreczy mnie to i nie potrafie sobie z tym poradzic...Co dale?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza