Jak uwierzyć, że jestem wart miłości po rozstaniu?

po 4 latach zwiazku i roku narzeczenstwa zostawila mnie dziewczyna mowiac ze mnie nie kocha :( jak mam uwierzyc teraz ze jestem jeszcze wart czyjejs milosci?

Witam. Proponuje wyjść z domu, spotkać się ze znajomymi. Ważne tez w poczucia własnej wartości jest realizacja swoich zainteresowań. M.in. takie zachowania pomogą Panu uwierzyć w siebie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza