Jak przekonać do siebie mężczyznę?

W czasie spotkań on zaczął mieć wątpliwości. Mówi że 4l był sam i ciężko mu to zmienic nie(ja zaczelam coraz wiecej oczekiwac)i wolałby żeby chyba zostało to na stopniu kolezenskim. Nie odzywalismy się do siebie parę dni. Spotkaliśmy się przypadkiem zaproponował spotkanie i tak co jakiś czas je proponuje basen, impreza, kawa u jego znajomych. Dalej twierdzi że nie wie czego chce, calowalismy się już od tego czasu i kochalismy. Mówi że jestem kimś więcej niż koleżanka. Jak go do siebie przekonac

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza