Związek z mężczyzną bez poczucia winy i emocji

Jak poznałam swojego męża to twierdził,że nie ożenił się bo wiedział,że z jego matką nie wytrzyma żadna kobieta,za to,że sobie z wieloma sprawami nie radził,twierdził,że nie umie pracować tak bez planu.Było wiele do zrobienia,ale on twierdził,że w kazdej chwili musiał zawieźć matkę do lekarza.Sex miał być zawsze nad ranem,bo miał szybki wytrysk,bez żadnych czułości.Jak zaproponowałam wizytę u sexsuologa,to mi powiedział,że to mój problem,bo on jest zaspokojony,nie ma w nim poczucia winy.co robic

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza