Szanse na związek z żonatym

poznałam go gdy wyprowadził sie z domu bo żona zdradziła go już drugi raz. Mają dwóch synów. spotykaliśmy sie, rozmawialiśmy o tym co przechodzi. widziałam jak cierpi i jak to go wyniszcza. chciał sie rozwiesc , cieszy sie ze mnie poznał,w gruncie rzeczy czułam ze ja kocha, od od pewnego momentu nasze relacje stały sie bardziej bliskie, nie spaliśmy razem ale poznałam jego synów , pocałował mnie przy nich. gdy wyjechałam stwierdził ze chce znowu spróbowac z żoną, nie wiem co mam robić

Najważniejsza jest motywacja i zaangażowanie w związek. Jeśli partner jest niezdecydowany, warto by zadała sobie Pani pytanie jak długo chce Pani czekać? Co jest Pani w stanie zaakceptować, a co jest nieakceptowalne. Warto także jasno i wyraźnie postawić granice i mówić o uczuciach. Jeśli związek nie przetrwa "próby" jasnej komunikacji, może to oznaczać, że brakuje motywacji do jego utrzymywania.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza