Natrętne myśli o innym mężczyźnie

Witam, jestem mężatką od 5 lat znamy się od 10. Był moim pierwszym i jedynym. Dwa lata temu poznałam mężczyznę 15 lat starszego na początku tylko się kolegowaliśmy pół roku temu coś zaiskrzyło. Od tego czasu nie przestaje o nim myśleć. Piszemy rozmawiamy, spotykamy się. Jak zostawić męża skoro bez niego też sobie nie wyobrażam życia? Mamy też małe dzieci. Czy można kochać dwóch naraz?

Warto podjąć psychoterapie indywidualną. Pomoże to Pani lepiej rozumieć siebie, swoje emocje, potrzeby, oczekiwania, realizację w związku.
Zależnie od podjętej decyzji (rozstanie/ walka o małżeństwo) także psychoterapię par i małżeństw, w celu odbudowywania relacji małżeńskiej, poczucia satysfakcji, bliskości partnerskiej, zaufania i zaangażowania.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza