Związek z mężczyzną starszym o 7 lat

Witam jestem Ola mam 21 lat. Nie wiem co robić gdyż spotykam się z chłopakiem 7 lat starszym ale moi rodzice w ogóle tego nie akceptują.. jest mi ciężko ale nie chce rezygnować z tej relacji bo czuje ze jestem z nim szczęsliwa. Kocham swoich rodziców i strasznie mi przykro że nie potrafia mnie zrozumieć. Nie mogę sie z nimi dogadac a wiele razy próbowałam. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić ?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza