Zainteresowanie starszym mężczyzną

Dobry wieczór. Nie wiem jak odbierać swoje zachowanie i czy traktować to jako problem? Ciągle podoba mi się jakiś mężczyzna w dodatku starszy, non stop jakieś fantazje i pragnienia seksualne. Nie miałam nigdy partnera, może własnie dlatego że mam ściśle ograniczony przedział wiekowy. Mam 19 lat.

Dzień dobry!

Odczuwanie pożądania, potrzeb seksualnych jest prawidłowe i naturalne. Szczególnie w sytuacji braku partnera, frustracji seksualnej.
Naturalne i prawidłowe jest także to, że każdy człowiek posiada jakieś swoje preferencje co do wyboru tego partnera, lubi np. konkretne elementy wyglądu, cechy charakteru, poszukuje partnerów "w jakimś typie" (np. raczej starszych).
Jeśli jednak w związku z tymi swoimi potrzebami odczuwa Pani jakiś niepokój, stres, cierpienie, jest możliwe skonsultować się z psychologiem, aby zastanowić się, dlaczego tak jest.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza