Smutek z powodu straty pracy przez przyjaciela

Trapi mnie problem. Jest mi smutno, jestem przygnębiona powód.Przyjaciel,którego cenię stracił prace, ma jeszcze pracuję do końca miesiąca. Bardzo się ze sobą zżyliśmy przez trzy lata.Teraz ogarnia mnie smutek na myśl że nie będziemy się tak regularnie widywać. Tylko nie piszcie,że mam o nim zapomnieć

Witaj,
zwykle wobec osób bliskich odczuwa się poczucie winy,gdy samemu dostaje się więcej.Najlepiej taką własnie rozmowę podjąc z kolegą i zaproponować,że ze swej strony oferuje mu Pani gotowość pomocy w wybranym zakresie/może np.potrzebować pośrednictwa Pani znajomych,czasem chwilowej pożyczki lub po prostu kontynuowania spotkań i przyjażni/.
Pozdrawiam ciepło.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza