Lęk przed przyszłością po utracie pracy

Martwię się o moje życie bardzo się obawiam,że nie poradzę sobie bez rodziców jak to zmienić? mam 25 lat i martwię się o moją przyszłość jestem chory i straciłem pracę z nie mojej winy.

Witam,
Okres wchodzenia w dorosłość i usamodzielnienia się to bardzo trudny i wymagający czas. Tym trudniejszy im więcej nosimy w "plecaku z przeszłości",. Plecak przeszłości- to różne problemy emocjonalne, lęki, niepewności, nierozwiązane sprawy. Często do spotkania się z tymi problemami niezbędna jest psychoterapia. Myślę, że warto się nad tym zastanowić co tak utrudnia wchodzenie Pana w dorosłe życie i zacząć to krok po kroku rozwiązywać. Polecam psychoterapię jako opcję, a być może wystarczy konsultacja z psychologiem, tego nie wiem mam za mało danych.
Pozdrawiam
Agnieszka Skawińska

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza