Brak systematyczności a trudności w znalezieniu pracy

Jak podnieść jakość swojego życia i cieszyć się z niego? nie mam pracy mam 25 lat, a tak dużo celów w dodatku nie mam szczęścia w miłości i problemy ze wczesnym wstawaniem i systematycznością, bardzo trudno jest mi znaleźć pracę, a mam licencjat, jestem słuchaczem i nie wiem jak to zmienić aby stać się bardziej komunikatywnym.

Witam,
Problemy, które Pan zgłasza można rozwiązać na psychoterapii. Nie ma jednej odpowiedzi na Pana pytania, trzeba się nad tym indywidualnie zastanowić i poszukać własnych rozwiązań, razem z drugą osobą.
Pozdrawiam
Agnieszka Skawińska

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza