Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trudności ze wstawaniem z łóżka

Mam ogromne trudności ze wstawaniem rano. Mam głośny budzik, mama z drugiego pokoju się budzi i nie może spać, a ja mam go koło głowy i go nie słyszę, a jak czasem słyszę to nie mogę się obudzić, chociażby żeby go wyłączyć. W ciągu dnia czasem łapie mnie nadmierna senność, tak że jestem w stanie usnąć na siedząco. Biorę też leki na depresję. Czy jest na to jakiś skuteczny sposób albo jakiś lek, szczególnie jeśli chodzi o wstawanie rano? Bo bardzo jest to dla mnie uciążliwe.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
Mgr Michał Pyter Psycholog
60 poziom zaufania

Witam.
Z tego co się orientuję większość leków przeciwdepresyjnych może mieć wpływ na senność i problemy z wybudzaniem. Jest to jednak tyko przypuszczenie, może warto również zrobić ogólne badania, zastanowić się nad dietą lub długością snu.

Pozdrawiam,
Michał Pyter
http://michalpyter.com

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy