Trudności ze wstawaniem z łóżka

Mam ogromne trudności ze wstawaniem rano. Mam głośny budzik, mama z drugiego pokoju się budzi i nie może spać, a ja mam go koło głowy i go nie słyszę, a jak czasem słyszę to nie mogę się obudzić, chociażby żeby go wyłączyć. W ciągu dnia czasem łapie mnie nadmierna senność, tak że jestem w stanie usnąć na siedząco. Biorę też leki na depresję. Czy jest na to jakiś skuteczny sposób albo jakiś lek, szczególnie jeśli chodzi o wstawanie rano? Bo bardzo jest to dla mnie uciążliwe.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Z tego co się orientuję większość leków przeciwdepresyjnych może mieć wpływ na senność i problemy z wybudzaniem. Jest to jednak tyko przypuszczenie, może warto również zrobić ogólne badania, zastanowić się nad dietą lub długością snu.

Pozdrawiam,
Michał Pyter
http://michalpyter.com