Brak akceptacji partnera przez matkę

Witam od dwoch lat moja mama nie akceptuje chłopaka,nie pozwala przyjezdzac mu do mojego domu poza domem mogę się spotykac,może jest troche biedniejszy ale pracuje i jest zaradny razem dogadujemy się i kochamy nie planujemy zamieszkac razem ,ja jestem obecnie studentką nie mam pracy czy jest jakas szansa by nasz związek przetrwał,chłopaka denerwuje to ze nie moze przyjezdzac do mnie do domu ale jest w stanie to zrozumieć już tyle wytrzymał,proszę o pomoc.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Panią.
Proszę się zastanowić co może być przyczyną takiego stosunku Pani mamy do chłopaka i spróbować jej to zakomunikować, powiedzieć o swoich uczuciach i potrzebach. Niewykluczone, że motywy postępowania Pani mamy są bardzo różne od sposobu ich manifestowania. Warto o tym porozmawiać.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
https://michalpyter.com