Powtarzanie słów i zdań przy nerwicy natręctw

Jak samemu sobie z tym poradzić ? Mam nerwicę natręctw, która u mnie polega na powtarzaniu słów i zdań, ponieważ mój umysł próbuje mi wmówić, że powiedziałam coś innego. Tak samo niektóre słowa innych ludzi mój umysł próbuje przekręcić na moją niekorzyść. Nie mam również pewności że coś powiedziałam chociaż wiem że mówiłam to. O wiele za dużą wagę przykładam do słów. Potrafię zapamiętać każde słowo zamiast po prostu je zapominać jak wszyscy.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Myślę, że warto skorzystać z konsultacji ze specjalistą(psychologiem, psychiatrą), który zaleci optymalne rozwiązanie Pani problemu (np. psychoterapia).
Życzę powodzenia,
Michał Pyter