Jak poradzić sobie po rozstaniu z mężczyzną?

Nie wiem jak zachować się, roztałam się z facetem, który zbytnio mnie nie szanował, manipulował mną, stosował przemoc psychiczną i nie tylko, ale nie dawno dowiedziałam się, że jestem z nim w ciąży, z jednej strony nie chcę dziecku odbierać ojca a z drugiej strony chcę je chronić przed nim samym, zapewnić bezpieczeństwo, stabilne, spokojne życie ale jak on się dowie to będzie ciężko

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Znalazła się Pani w bardzo trudnej sytuacji, w której nie ma oczywistego rozwiązania. Myślę, że warto skorzystać ze wsparcia psychologicznego, dzięki czemu będzie Pani w stanie podjąć decyzję w sposób bardziej świadomy, a jej wynik będzie dla Pani najkorzystniejszy.
Życzę dużo siły, pozdrawiam,
Michał Pyter