Uczucie ciągłego zestresowania i spięcia

Witam! Mam na imie Mariusz,30 lat i mam problem gdyż jestem ciągle zestresowany i spięty. Objawem tego są napięte oczy do tego stopnia że moje spojrzenie nie jest przyjemne i wszyscy mnie unikają. Poza tym gorzej przez to widze. Jak sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam. Myślę że warto byłoby wybrać się do psychologa aby nauczyć się konstruktywnych sposobów obniżania napięcia i radzenia sobie ze stresem. Wizyta u okulisty i badanie ciśnienia krwi też nie zaszkodzi. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Pana.
Polecałbym wizytę u psychologa w celu szerszego zapoznania się z problemem. Zachęcam również do skorzystania z treningu redukcji stresu.
Pozdrawiam serdecznie,
Michał Pyter
https://michalpyter.com