Zmiana zachowania po rozstaniu z chłopakiem

Rok temu rozstałam się z chłopakiem, po burzliwym związku. Bardzo go kochałam i ciężko to przeżyłam. Wpadłam w depresję, leczę ją farmakologicznie. Od 4 mś. znajomi mówią mi, że stałam się zimna, że jest dystans. Ja sama przestałam odczuwać potrzebę spotykania się ze znajomymi(robię to dosłownie od święta). Byłam kiedyś nieśmiała, ale jak się "rozkręciłam" to byłam duszą towarzystwa, byłam radosna. Teraz mój nastrój jest stabilny,ja uważam, że jest dobrze, słyszę jednak,że nie ma we mnie radości

Witam. W odnalezieniu na nowo radości życia mogą Pani pomóc spotkania z psychologiem. Proszę zastanowić się co dawniej sprawiało Pani przyjemność. Wrócić do tych czynności, jeśli będzie trzeba na nowo odnaleźć w nich przyjemność. Przypomnieć sobie dlaczego lubiła Pani spotkania ze znajomymi. Z tych i nowych powód, proszę częściej się z nimi spotykać. Pomogą Pani oderwać się od codzienności.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza