Brak przyjaciół i częsty płacz

W gimnazjum i podstawówce nie byłam lubiana w zawodówce teraz też trochę nie za bardzo, mam dwie koleżanki... często płacze, mam bardzo dużą wyobraźnię, która przeszkadza mi w normalnym życiu, wyobrażam sobie raczej wszystko jakieś szczęśliwe chwile i smutne: porwania, zdrady, zabójstwa ( może dlatego, że lubię filmy kryminalne), od rodziców nigdy nie usłyszałam, że mnie kochają, nigdy mnie nie przytulili i nie porozmawiali ze mną na poważnie.Czy to przez brak kontaktu ze znajomymi i rodzicami?

Brak relacji emocjonalnych, bliskości czy okazywania emocji może być przyczyna trudności w późniejszym życiu, szczególnie w sferze relacji. Zachęcam do spotkania z psychologiem, omówienia i przepracowania nie tylko trudności, ale przede wszystkim ich przyczyn. Umożliwi to zmianę, a tym samym poprawę nastroju, poczucia własnej wartości, a także umiejętności zawierania i utrzymywania satysfakcjonujących relacji interpersonalnych.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza