Rozstanie z mężem z syndromem Piotrusia Pana

Rozstałam się z mężemMąż jest człowiekiem z syndromem Piotrusia Pana, osobą nieodpowiedzialną. W okresie gdy potrzebowałam wsparcia od męża - nie otrzymywałam go. Wdałam się w romans z osobą będącą przeciwieństwem męża. Ukrywałam romans a kochanek nalegał abym zostawiła męża. Przyznałam się do zdrady lecz wróciłam do męża. Mąż stwierdził że mnie kocha, ale nic nie zrobił aby poprawić nasze relacje więc rozstaliśmy się.Wiem że on nigdy się nie zmieni ale tęsknie za nim i zrozumiałam że go kocham

.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Zachęcam do konsultacji z psychologiem, która pozwoli przyjrzeć się emocjonalnym i osobowościowym przyczynom trudności relacyjnych, a także możliwościom pracy nad sobą i zmiany.