Rozstania i powroty pomimo zdrady

Witam, Jestem w związku z partnerem od przeszło 7 lat i mamy dwoje dzieci. Rozstawalismy sie wiele razy ale zawsze do niego wracalam mimo iz wiele razy zostałam przez niego zdradzona z różnymi kobietami. Nie potrafię odejść raz na zawsze pomimo tego że mnie rani. Wydaje mi się że partner ma syndrom Piotrusia Pana. Czuję się jakbym była od niego uzależniona. Co mam zrobić żeby " ratować " siebie??? Jestem emocjonalnie wypalona

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, jeżeli pisze pani że wiele razy odchodziła i wracała od męża pomimo jego zdrad obawiam się, że porada internetowa tego nie zmieni. Być może mąż ma syndrom Piotrusia Pana lub inny, jednak to pani prosi o pomoc i to pani może zmienić swoje postępowanie. Z tego względu zachęcam do podjęcia psychoterapii indywidualnej lub grupowej w której przyjrzy się pani swojemu uczuciu, postępowaniu, "uzależnieniu" z czego to wszystko wynika. Warto rozpocząć cały proces od konsultacji u psychologa - psychoterapeuty. Pozdrawiam.