Jak radzić sobie po rozstaniu z partnerem?

Mam problem natury psychologicznej, jako ze po czterech latach rozstalam sie z mezczyzna ktory mial dzieci, mieszkalam z nim w innym kraju, po powrocie do polski nie umiem sie w zaden sposob odnalesc, nie radze sobie z zwyklymi zyciowymi czynnosciami, z szukaniem pracy, czuje jakbym rozpadla sie na male kawaleczki, stracilam zdrowie zaczelam duzo palic, nie wiem co ze soba zrobic - wstydze sie isc do psychologa i o tym rozmawiac, mysle ze mnie wysmieje... brak mi sil by dalej zyc.

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od tego, że tam gdzie nie widać sensu..., ten sens się własnie zaczyna..., myślę że również dla Pani, pomimo że może Pani tego tak teraz nie dostrzega...
Z mojego punktu widzenia potrzebuje Pani wsparcia i zwyczajnej rozmowy z psychologiem.

Gdyby miała Pani życzenie takiej zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu na Skype albo telefonicznie.

Życzę Pani najbardziej tego, czego Pani teraz potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com