Jak zinterpretować zachowanie partnera po rozstaniu?

Witam 6mcy temu rozstalam sie z facetem. Wielokrotnie w bardzo glupi sposob prowokowal bym sie odezwala nie reagowalam. Na walentynki wyslał mi kwiaty i misia mojej 12 letniej corce tez wyslal misia i czekoladki.Podziekowalam mu.Nawiazalismy rozmowe.Zapytalam go czemu nigdy nie zadzwonisz i na jakiej podstawie wiesz ze ja nie bede rozmawiac òdp ze dalam poznac ze go nie lubie. To smieszne.Pisal ze probowal ale nienie moze o nas zapomniec i ze gdyby nie bylo uczucia nie bylo by nic.Napisal ze boi sie mojego odrzucenia.Napisalam mu ze prawdziwy facet ktory chce zmienic swoje zycie i jak kocha walczy. On ze walczy jak czuje ze moze to zrobic.Stwierdzil ze oboje cos do siebie czujemy tak to prawda ale on nic nie zrobi.Na drugi dzien pisalismy chwile o zwyklych rzeczach. Pozegnalam sie i od 2 dni sie juz nie odzywa. Prosze mi pomoc zrozumiec jego zachowanie po co ta walentynka niby pisal ze cos czuje a teraz cisza.Czy on sam noe wie czego chce ? Czy to z jego str moze manipulacja?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Nie rozwinęła Pani wątku, co tak naprawdę było przyczyną Państwa rozstania?

Z zaprezentowanej przez Panią relacji wnioskuję, że byłemu Partnerowi nadal na Pani zależy, o czym Pani zasygnalizował.
Z drugiej strony być może? oczekuje z Pani strony informacji zwrotnej, że jest Pani nadal zainteresowana tą relacją.

Warto byłoby, by zadała Pani samej sobie pytanie, czy dostrzega Pani jakieś ewentualne szanse na poprawę wzajemnych relacji? Bo z jakiegoś powodu Państwo rozstaliście się.
Jakie ewentualne rokowania?
Jaki jest poziom Pani uczuć (na ten moment) względem byłego Partnera?
Szczera odpowiedź przede wszystkim samej sobie na te pytania, mogą być dla Pani odpowiedzią na Pani wątpliwości.

Jak ja to widzę?
Z Pani opisu wynika, że Państwo tak naprawdę nie komunikujecie się ze sobą.
Warto byłoby rozważyć bezpośrednią, szczerą, nie oceniającą rozmowę na temat Waszej relacji.
Decyzja należy do Pani.

Zapraszam serdecznie do konsultacji online, jeśli miałaby Pani taka potrzebę,

Z życzeniami dla Pani zwyczajnej pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605