Jak odczytać zachowanie partnera po rozstaniu?

witam, mam taki problem dwa tygodnie temu rozstałam się z chłopakiem mieszkaliśmy razem musiałam się wyprowadzić bo mi kazał. Powiedział ze to koniec definitywny. Potem zaczął do mnie pisać wysyłać piosenki o miłości. Napisał i się spotkaliśmy. Powiedział ze chciał mi się oświadczyć. Powiedział ze jeśli nie mam gdzie mieszkać to żebym wróciła do mieszkani są dwa Pokoje. Mówił mi ze potrzebuje czasu żeby się zastanowić. W mieszkaniu prawie się nie widywaliśmy. Ostatnio była taka sytuacja ze byliśmy o wspólnych znajomych on poszedł spać bo za dużo wypił. Ja zaczęłam go bardzo wyzywać On nie spał i to wszystko słyszał. Pokłóciliśmy o to znowu ze go wyzywalam. Ustaliliśmy ze porozmawiamy na następny dzień. Powiedzieliśmy sobie ze już do siebie nie wrócimy ale zostaje narazie w mieszkaniu. I tutaj dziwna sytuacja przytulalismy się zaczęliśmy się całować i od tego czas zachowujemy się jak para. A ustaliliśmy ze nie będziemy razem. Jego słowa brzmiały ze to definitywny koniec. On mnie cały czas przytula całuje co to ma oznaczac

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Mam mało danych..., nie podzieliła się Pani, Co tak naprawdę było przyczyną Państwa rozstania?
Czy naprawdę ważna jest dla Pani ta relacja?
Czego Pani potrzebuje w tym związku?
Czego potrzebuje Pani Partner?

Moją uwagę zwrócił wątek, za słowami Pani:
"... Pokłóciliśmy o to znowu ze go wyzywalam.... ." co domniemam mogło być główną przyczyną Państwa wstępnego rozstania?
Myślę, że warto byłoby by przyjrzeć się samej Sobie, Swoim schematom działania, przeżywania różnych sytuacji oraz
stylu radzenia Sobie z wyzwaniami, w związku partnerskim - do rozważenia konsultacja pod okiem Psychologa, gdyby miała Pani życzenie, zapraszam na konsultacje via Skype (Irena Mielnik-Madej) /via Messenger.

Aby uzyskać transparentność Państwa relacji, celowa byłaby szczera, otwarta, nie oceniająca rozmowa z Pani Partnerem:
1. Jakie (ewentualnie) byłyby szanse na związek partnerski
2. Czy bylibyście Państwo otwarci/gotowi nad pracą, nad związkiem, w związku, dla związku partnerskiego?
Co wymagałoby od Państwa zmiany dotychczasowych priorytetów
oraz podjęcia terapii par, do czego rozważenia, inspiruję.

Pomyślności i tylko radości Państwu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605