Płuca bez zagęszczeń, serce w całości powiększone, aorta wydłużona, kręta
Witam mam opis badania rtg i proszę o wyjaśnienie. Płuca bez zagęszczeń. Serce w całości powiększone, aorta wydłużona, kręta.

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Kardiologia interwencyjna
Witam. Wynik badania wskazuje na upośledzenie wydolności układu krążenia bądź wadę zastawek serc. Konieczna jest konsultacją z kardiologiem.