Płyn wydobywający się z miejsca usunięcia torbieli pilonidalnej

Witam. Jestem rok po zabiegu usunięcia torbieli pilonidalnej. Podczas stresu, delikatnego wysiłku fizycznego czy też potrzeby fizjologicznej wydziela się coś w postaci płynu z miejsca usunięcia torbieli. Nic mnie w tym miejscu nie boli, ani nic. Tak jakby się pocił w tym miejscu. Dodam że to była dość duża torbiel. Miałem około 25 szwów. Proszę o pomoc!

Witam. Jak rozumiem, rana jest zagojona, płaska i nie ma żadnego zagłębienia. Jeśli tak to już taka Pana "uroda". Może warto pokazać operującemu chirurgowi - ja - z ciekawości bym chętnie obejrzał ;).